mezzemarin logo
balıklar balıklar
beyaz efekt

Bültenler

Bültenimizi incelemek için tıklayınız.

AÇIK DENİZDEN E-BÜLTEN OCAK-MART 2020

başkan resim

Başkandan...

Değerli dostlarımız,

mezzeMarin olarak, açık denizlerden özenle seçtiğimiz ürünleri ileri hijyen standartlarında işleyerek sofralara en sağlıklı ve leziz haliyle sunmaya devam ediyoruz. Ürünleri Türkiye'de 20.000 noktada tüketicileriyle buluşan, dünyanın 16 ülkesinde severek tüketilen köklü bir marka olarak, iletişimin ve pazarlamanın güncel tüm kanallarını kullanmanın gerekliliğini biliyoruz.

mezzeMarin olarak geçtiğimiz aylarda ilk adımlarını attığımız iletişim hamlemizin ürünlerinden biri olan bu bülteni sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bu bülten vasıtasıyla, gerçekleştirdiğimiz etkinliklerden, tesis içi faaliyetlerimizden, iletişim ve pazarlama çalışmalarımızdan haberleri, sağlık ve beslenmeyle alakalı ilgi çekici içerikleri belirli aralıklarla sizlerle buluşturacağız.

Keyifli günlerde okumanız dileğiyle.

Behiç PAKYÜREK

Yönetim Kurulu Başkanı


mezzemarin konum haritası

Açık Denizden Sofralara

Türkiye'den Dünyaya!

Açık denizlerden özenle seçtiğimiz leziz ürünlerimiz, Türkiye'de olduğu gibi dünyada da sevilerek tüketiliyor, tüm sofraları süslüyor.

mezzeMarin ürünleri, Türkiye’de 20.000 noktanın yanı sıra ihracat yoluyla Avrupa, Amerika, Afrika ve Asya kıtalarında da binlerce tüketiciyle buluşuyor.

Ürettiği lezzetleri dünyanın dört bir yanına ulaştıran mezzeMarin, uluslararası kalite standartlarında gerçekleştirdiği üretimle hem Türk gıda endüstrisine hem de Türkiye ekonomisine kazandırmaya devam ediyor.


pakyurek fabrika

Sofraların Mutluluğu İçin Çalışırız!

mezzeMarin olarak biz, tazeliğine ve lezzetine güvendiğimiz en besleyici deniz ürünlerini, soğuk zincir şartlarını koruyarak uygun fiyat anlayışı ile sunmayı ve sofralara ulaştırmayı temel misyonumuz olarak benimseriz. Ürünlerimizin dünyanın dört bir köşesinde tüketildiğini bilmenin sorumluluğu ile hareket eder, denizden mutfağa ulaşana dek "Güvenilir Gıda" anlayışımızdan taviz vermeyiz.

Ürünlerimizin dünyanın dört bir köşesinde tüketildiğini bilmenin sorumluluğu ile hareket eder, denizden mutfağa ulaşana dek "Güvenilir Gıda" anlayışımızdan taviz vermeyiz.

mezzeMarin olarak geçtiğimiz aylarda ilk adımlarını attığımız iletişim hamlemizin ürünlerinden biri olan bu bülteni sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.


muz resim

Açık Denizlerin Mucizeleri

Enerji ve Sağlık Dolu!

Sağlığımız için hayati önem taşıyan Omega-3 yağ asitleri, insan vücudu tarafından üretilmeyen ve bu yüzden mutlaka dışarıdan alınması gereken yağ asitleridir.

Bağışıklık sistemimiz için de kritik önem taşıyan Omega-3, doğada en yoğun halde açık denizlerde ve soğuk sularda yaşayan balıklarda bulunmaktadır. Bu sebeple Dünya Sağlık Örgütü (WHO), haftada 1-2 porsiyon balık yemeyi önermektedir. Bunun nedeni, balıklardaki Omega-3 yağ asitlerinin, salgın hastalıklara karşı bağışıklık sistemini desteklemesi gibi birçok sağlık yararı sağlamasıdır.

Özellikle uskumruda bol miktarda bulunan Omega-3'ün kalp sağlığını koruma, kemikleri ve kasları güçlendirme, dikkat eksikliğini giderme, görme kayıplarını önleme ve hafızayı güçlendirme gibi önemli faydaları vardır.

Sağlığımız için yaşamsal önem taşıyan ve vücudumuzun ihtiyacı olan Omega-3 mezzeMarin Fileto Uskumru ile en leziz haliyle sofralarınıza gelmeyi bekliyor.


mezzemarin ürün paket görselleri

Kolay Saklanır, Hep Taze Kalır,

Afiyetle Yenir.

mezzeMarin ürünleri, açık denizlerden özenle seçilerek ileri hijyen koşullarında en son teknoloji kullanılarak hazırlanır.

mezzeMarin tesislerinden yola çıkan ürünler, kusursuz soğuk zincir ve ambalajlama işlemleriyle satış noktalarına tüm tazeliğini ve lezzetini koruyarak ulaşır.

mezzeMarin ürünleri, uygun şartlar altında saklandıkça lezzetlerini korur ve her koşulda sağlıklı ve leziz bir öğün sunar!

Pratik ve leziz bir balık sofrası mezzeMarin ile dilediğiniz an elinizin altında!


telefon resim

Açık Denizlerin Lezzetleri

Sosyal Medyada!

mezzeMarin ürünleriyle enfes tarifler, deniz ürünleriyle ilgili faydalı bilgiler, bizden haberler ve daha niceleri sosyal medya hesaplarımızda!

Bizi takip etmeyi unutmayın!