mezzeMarin, kadınlar için fırsat eşitliğini kurumsal sosyal sorumluluğunun odağına yerleştirmiştir. Çalışanlarının %80’ini kadınların oluşturduğu mezzeMarin, bu alanda Türkiye’ye ve dünyaya örnek teşkil eden bir anlayışa sahiptir

mezzeMarin, gerçekleştirdiği üretimin her aşamasında çevre ve denizlerin korunması için gerekli önlemleri almaktadır. Kaynakların sürdürülebilirliği ve doğanın geleceği için çevre politikalarından taviz vermeden faaliyet göstermektedir.

mezzeMarin, ticari faaliyetlerini toplumsal değerleri yansıtan kanun ve düzenlemelere uyum gösterecek şekilde devam ettirmektedir. Bunlara ek olarak mezzeMarin; iletişime açık, erişilebilir ve bilgi paylaşımı konusunda şeffaflık ilkesine sahiptir.

mezzeMarin’in en temel sosyal sorumluluğu, misyon olarak benimsediği “Türkiye Balık Yesin” anlayışı ile en kaliteli ve besleyici balığın, en uygun fiyatla her eve kolaylıkla ulaşabilmesini sağlamaktır. Ebeveynlerin çocuklarına diledikleri balığı dört mevsim yedirebileceği tazelik ve lezzette ve en yakın indirimli markette bulmasını sağlamak mezzeMarin’in birincil amacıdır. mezzeMarin tüm teknoloji yatırımlarını ve yeni ürün geliştirme çalışmalarını, Türkiye’de kişi başına düşen balık tüketiminin dünyanın önde gelen ülkeleriyle aynı seviyeye ulaşması amacıyla gerçekleştirmektedir.

Shopping Cart